Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

První hraní

20.3.2020 má proběhnout první play-test a server je připraven na první hráče.

Obrázek novinky

Programování celého serveru mi dalo zabrat. Celý proces připravování trval déle jak půl roku. Jedním z hlavních důvodů je hlavní mód - neběží na žádných veřejně dostupných pluginech. Chci aby tento server se dokázal na první pohled odlišit od všech ostatních česko-slovenských portálů a proto jsem se hodně inspiroval evropskými JailBreak servery. Lexten by měl mít komunitu zaměřenou jen na JailBreak - další servery nejsou v plánu a pravděpodobně nikdy nebudou.

Během testování musíte vzít v potaz to, že může nastat chyba která způsobí zbytek hry nehratelný. Tohle je sice velmi nepravděpodobné, ale chybám se asi nevyhneme. Potřebujeme server zaplnit hráčmi, aby jsme viděli co to vydrží, stejně tak web potřebuje svou pozornost. Takže jak postupovat během objevení nějaké chyby? Přihlaště se na našich stránkách zkrz Steam a přejděte sem (na fórum). V pravo dole kliknutím na přidat téma se otevře stránka se zakládáním tématu. Problém popište stručně, popřípadě můžete doložit nějaký screenshot. Berte prosím na vědomí že na webových stránkách se stále pracuje a chvíli bude trvat než všechno bude šlapat jak má.

Dále bych chtěl připomenout všem aby se připojili na náš Discord. Discord je aktuálně nejlepší možný způsob jak komunikovat s adminy a ostatními členy komunity. Nabízí mnohem modernější způsob zpráv, sdílení fotek nebo souborů než například TeamSpeak nebo Steam skupina. Každopádně pro důležité věci se bude vždy využívat fórum.

Díky všem za přečtení článku!

Napsal Minfas
Dne 19.03.2020 23:38

      Velmi dobrý server :) 

      Good server :D