Informace a podmínky přijetí

čtvrtek 19. březen 2020 00:52

Aktivně hledáme lidi kteří jsou schopní hlídat nebo jakkoliv pomoct s adminováním. Jestli si myslíš, že jsi schopný se věnovat hraní na jailbreaku trochu jinak, tak neváhej a podej svou žádost. Je tu ale jedno velké ale. Pro přijetí zkrz nábor musíš splňovat naše požadavky, bez nich nejsme schopni tě přijimout.

Moderátoři jsou označeni na stránkách většinou zeleně, administrátoři pak červeně. Mezi těmito pozicemi je rozdíl v určitých právech na serveru. Žádost o administrátora nelze podat v náboru moderátorů nebo kdekoliv jinde.

Požadavky pro přijetí: 

• Minimální věk je 16 let
  • Co nejméně banů (i VAC/game banů)
  • Minimálně nahráno 70 hodin (na serveru)
  • Mít funkční mikrofon
  • Být komunikativní
  • Být připojen k Discord serveru
  • Znalost pravidel a příkazů pro běžné hráče

Výhodou pro přijetí může být:

• Znalost v Valve Hammer Editor, Crowbar, Blender
  • Znalosti angličtiny
  • Programování
  • Aktivita na webových stránkách (fóru).
  • Aktivita na Discordu.

Možná to může znít děsivě, ale neboj se za pokus nic nedáš. Pokud jsi si přečetl výše uvedené, tak můžeš jít na to.

Jak to (ne)má vypadat:

Čus, já jsem Jožko, na steamu se menuju PepaFranta1234.
Je mi hodně let, bydlím v České Republice a mám rád jabka. Ve volném čase si hraji na zahradě s kamením, ale když venku prší, tak zapnu csko a jdu si zapařit.
Ban jsem dostal jen jednou a to bylo když jsem zapnul hack který obrátil gravitaci.
Pravidla umím dobře protože se je učím nazpaměť před spaním.
Proč chci být admin? Protože mám vysoké IQ a myslím si že by to přidalo na průměrné hodnotě admin týmu.
Mluvím japonsky a taky si umím nastavit vlastní vyzvánění na telefonu.

Rozepiš se. Můžeš se nám i představit, napsat něco o sobě, jaké lidi nemáš rád nebo třeba co tě baví. Je na tobě jak se vyjádříš a jak to bude vypadat - je to takový obrázek pro první dojem. Hodně štěstí! ;)

Naposledy upravil: Minfas, 12.05.2020 23:38